Hakkımda

Bilişim sektöründeki atılımlarıma 2005 yılında amatör olarak projelendirdiğim ve 2007 yılında profesyonel olarak kurduğum MegaTR Host firmasıyla başlayıp, 2013 yılında R10.Net’in büyük çoğunluktaki hisselerini alıp yönetim kurulu başkanı olarak devam ettim.. 2018 yılı başında resmi olarak Türkiye’nin en büyük Webmaster Platformu olan R10.Net’in kalan bütün hisselerini alarak tek sahibi durumuna geldim ve R10’u geliştirmeye devam ettim.

MegaTR Host ilk Girişimim

Türkiye’de internetin dönüm noktası olarak sayılabilecek 2000’li yıllarda ve genç yaşlarımda başlattığım Hosting girişimimle, birçok projenin hayata geçirilmesi, online ortamda yayın yapması konusunda dev adımlar atmayı başardım.  Kurduğum ve gelişmsi için çok zaman harcadığım MegaTR Hosting firması, bugün Türkiye’de aktif olan birçok büyük internet sitesinin altyapısına hizmet vermektedir.

%100 Türk sermayesiyle kurduğum MegaTR günümüzde bünyesinde 30.000’den fazla web sitesini barındırmaktadır. Türkiye’nin en büyük ilk 10 Hosting şirketi arasında yerini almakta. Geçtiğimiz 15 yıl içerisinde giderek büyüyen firmamız, kurumsal veya bireysel hizmetleri esnek bir şekilde geliştirmektedir. ilk girişimim olan Megatr; Web Hosting, Reseller Hosting, Sanal Sunucu Hizmetleri, Danışmanlık, Cloud Hizmetler ve Sosyal Medya yönetimi gibi alanlarda hizmet vermeye devam etmektedir.

R10.Net Girişimi

2013 yılında Türkiye’deki en büyük webmaster forumu olan R10.Net’in büyük hissedarı konumuna geldim.

R10.Net, webmasterlerın ve internet üzerinden iş yapan freelancer’ların bir araya geldiği ve Türkiye’deki internetin gelişmesine ciddi katkı sağladığı herkesin birbiri arasında ticaret yapabildiği büyük bir platform. Bugün Türkiye’de R10.net forum siteleri arasında ilk 3 site arasında yerini alır. Forum, bünyesindeki yüz binden fazla davetiye usulüyle kabul edilen kayıtlı üye ile birlikte büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

Webmasterların bulunduğu bu platformda online sektörlerin hemen hemen tamamı bulunmakta. Ülkemizin gelişmesi adına yeni iş kolları oluşturacak alanlar açmaya, yerli yazılım, oyun ve uygulama yapma konusunda gençleri teşfik etmeye devam ediyoruz. Web Sitesi yapımından Google’da üst sıralara çıkarmaya, Web Sitesi sahiplerinin reklamlardan para kazanmasından şirketlerinde çalıştırabilecek personelleri bulmaya, mobil uygulamalar ve reklamcılık sektörüne kadar yüzlerce iş kolu bulunmakta ve Dünya’nın en aktif Webmaster Platformu durumundayız.

Mobil Uygulamalar ve Turizm Sektörü Atılımları

Girişimcilik dünyasında yaptığım diğer yatırımlar arasında mobil uygulamalar yer alıyor. Hayatı kolaylaştıran bu mobil uygulama projelerini dünya pazarlarına sunarak, çevrimiçi etkileşimde proaktif bir katılım sağlamayı amaçlıyorum. Bilişim sektörü üzerine yoğun mesailer harcayarak, yerli projelerin ve yeni yatırımların da önünü açmayı hedefliyorum.

Bilişim sektörü haricinde, turizm sektörüne yönelik yatırımlarımla girişimcilik hayatıma devam ediyorum. Bu yolculuğumda özellikle Genç girişimci adaylara tavsiyelerde bulunuyor ve onlara olabildiğince kendi hikayelerinde destek olmaya çalışıyorum.